TOKİ Milletvekillerine konut dağıttı

TOKİ tarafından Ankara İncek'e, milletvekilleri, meclis personeli ve gazeteciler için inşa edilen 1580 konutluk projeden 990'ı kura ile hak sahiplerine dağıtıldı

TOKİ Milletvekillerine konut dağıttı

Başkentin lüks konut porföyünün yükselen yıldızı olarak görülen İncek'te TOKİ tarafından inşa edilen meclis konutlarında kuralar çekildi. Milletvekilleri, meclis personeli ve gazeteciler için tasarlanan ve toplamda 1580 konutun 990 tanesi, çekilen kuralar sonucunda hak sahiplerine dağıtıldı.

350 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Toplu Konut İdaresi'nin Ankara İncek'te, meclis personeli için hayata geçirdiği konutların kura çekimine, şu anda mecliste faaliyet gösteren milletvekillerinin yanı sıra, eski milletvekilleri de katıldı. Projede konut fiyatlarının 350 bin TL'den başlayarak 600 bine kadar ulaştığı açıklandı.

Kuraya kimler katıldı?
TOKİ'nin kura çekimine, Meclis Başkanı Cemil Çiçek ve Bakanlar Mehdi Eker ile Fikri Işık'ın yanında, milletvekilleri Oktay Vural,, Erkan Mumcu, Aysel Tuğluk, Süleyman Çelebi, Ahmet Aydın, Hüseyin Aygün, Sadık Yakut, Levent Gök ve Melda Onur gibi isimler katılım gösterdi. 

Firma Bilgisi: Toki