TOKİ Nevşehir Merkez Kale Etrafı başvuruları 25 Nisan'da!

TOKİ Nevşehir Merkez Kale Etrafı projesindeki 80 konuta başvuru süreci 25 Nisan'da başlıyor. Detaylar için tıklayın.

TOKİ Nevşehir Merkez Kale Etrafı başvuruları 25 Nisan'da!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen TOKİ Nevşehir Merkez Kale Etrafı projesinde 80 konutun başvuru süreci 25 Nisan'da başlayacak. 6 Mayıs'a kadar devam edecek başvurular, Halk Bankası şubelerine yapılacak. 

3+1 olarak tasarlanan Nevşehir Merkez TOKİ evleri, 96 bin ile 124 bin liradan satılacak. Konut bedelinin yüzde 10, 15 ve 25'inin peşinat olarak verileceği projede 96, 108 vw 120 aylık vadeler uygulanacak. Aylık taksitler ise 605 liradan başlayacak. 

TOKİ Nevşehir Merkez başvuru şartları 
Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacak. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacak.