TOKİ Nevşehir Merkez Kale kurası çekiliyor! Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

TOKİ Nevşehir Merkez Kale projesindeki 98 adet konutun sahiplerini belirleyecek kura çekilişi bugün yapılıyor. Peki TOKİ Nevşehir Merkez Kale 2015 kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

TOKİ Nevşehir Merkez Kale kurası çekiliyor! Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen TOKİ Nevşehir Merkez Kale projesindeki 98 adet konutun sahiplerini belirleyecek kura çekilişi bugün saat 10.00’da yapılmaya başlandı. Çekiliş, Nevşehir 1. Noterliği huzurunda Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür Merkezi Salonu’nda gerçekleştiriliyor. Peki TOKİ Nevşehir Merkez Kale 2015 kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

Kura çekilişi sonucunda konut sahibi olmaya hak kazananların listesi, çekilişin hemen akabinde sitemizde yayınlanacak. Çekilişle toplamda 98 adet konut sahiplerini bulacak.

TOKİ Nevşehir Merkez Kale fiyatları  

3+1 olarak tasarlanan TOKİ Nevşehir Merkez Kale evleri, 95 bin ile 120 bin liradan satılacak. Konut bedelinin yüzde 10, 15 veya 25’inin peşinat olarak verileceği projede 96, 108 ve 120 aylık vadeler uygulanacak. Konutlar için ödenecek aylık taksitler ise 598 lira ile 1132 lira arasında değişecek. 

TOKİ Nevşehir Merkez Kale 2015 kura sonuçları için sitemizi takip etmeye devam edin.