TOKİ Nevşehir Merkez Kale kurası ne zaman çekilecek?

TOKİ Nevşehir Merkez Kale kurası 25 Ağustos 2015 tarihinde çekilecek. 98 adet konut için başvurular 14 Ağustos’a kadar devam edecek.

TOKİ Nevşehir Merkez Kale kurası ne zaman çekilecek?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen TOKİ Nevşehir Merkez Kale Etrafı Kentsel Yenileme projesi kapsamında 27 Temmuz’da satışa çıkarılacak 98 adet konut için başvuru dönemi 14 Ağustos’a kadar devam edecek. TOKİ Nevşehir Merkez Kale kurası ise 25 Ağustos 2015 tarihinde çekilecek.

Ev fiyatlarının 95 bin ila 120 bin lira olarak belirlendiği projede 96, 108 ve 120 ay vadelerle konut sahibi olmak mümkün. Konutlar için ödenecek aylık taksitler ise 598 liradan başlayacak, 1132 liraya kadar çıkacak.

TOKİ Nevşehir Merkez Kale projesine konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacak. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecek. Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacak. 

Firma Bilgisi: Toki