TOKİ Nevşehir Merkez Kale projesinde başvurular 27 Temmuz’da!

TOKİ Nevşehir Merkez Kale projesinde 98 adet konut için başvuru süreci 27 Temmuz 2015 tarihinde başlayacak.

TOKİ Nevşehir Merkez Kale projesinde başvurular 27 Temmuz’da!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen TOKİ Nevşehir Merkez Kale Etrafı Kentsel Yenileme projesinde yer alan toplam 98 adet konutun başvuru dönemi 27 Temmuz itibariyle başlayacak. Halk Bankası’nın tüm şubelerine yapılacak başvurular, 14 Ağustos’a kadar devam edecek.

3+1 olarak tasarlanan TOKİ Nevşehir Merkez Kale projesindeki evlerin fiyatları 95 bin ve 120 bin olarak belirlendi. 96, 108 ve 120 aylık vadelerin yapılacağı projede aylık taksitler ise 598 liradan başlayacak.

TOKİ Nevşehir Merkez Kale projesi başvuru şartları

Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacak. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecek (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacak.

  

Firma Bilgisi: Toki