TOKİ’nin Ocak şampiyonu yine KoruFlorya

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın hasılat paylaşımı esaslı projelerinde Ocak ayının satış şampiyonu, 7. Kez KoruFlorya oldu

TOKİ’nin Ocak şampiyonu yine KoruFlorya

14 Şubat 2013 / emlakwebtv
Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortak girişimi ve TOKİ hasılat paylaşımıyla hayata geçirilen KoruFlorya, TOKİ’nin hasılat paylaşımı projeleri arasında Ocak ayı satış birincisi olarak, adını listeye 7.kez yazdırmış oldu. Toplam 23 milyon 315 bin 837 liralık hasılatı bulunan proje aile rezidansı konseptiyle hayata geçiriliyor.

KoruFlorya’da 3+1’den 7+2’ye kadar 52 farklı tipte 298 konut bulunuyor. 4 kat otopark, AVM ve 3 bin metrekareye varan sosyal tesis alanı üzerinde olan KoruFlorya, deniz, göl ve orman manzarasına hakim konumuyla dikkat çekiyor.

Yüzde 1 KDV avantajlı dairelerin de yer aldığı KoruFlorya’da anlaşmalı bankalar aracılığıyla 120 aya kadar uygun oranlarda vade de yapılabiliyor. Projede ayrıca vade farksız 48 aya kadar taksitlendirme yapılabiliyor.
Atatürk Ormanı’na komşu KoruFlorya, E-5, TEM ve sahil yolu alternatifleriyle de ulaşım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca proje Bakırköy Deniz Otobüsü, Metrobüs ve 2013’ün sonunda hizmete girecek olan Marmaray’a da yakın bir noktada konumlanıyor.

Firma Bilgisi: Toki