TOKİ projelerinde son durum!

TOKİ projelerinde çalışmalar hız kesmeden devam ederken, her geçen gün projelere bir yenisi daha ekleniyor. İşte TOKİ projelerinde son durum detayları...

TOKİ projelerinde son durum!

TOKİ projelerinde son durum detayları oldukça merak ediliyor. Emlakwebtv.com ekibi de sizler için TOKİ projelerinin detaylarını paylaşıyor. TOKİ projelerinde son durum oldukça dikkat çekiciyken, önemli yatırımlara devam eden TOKİ, alt gelir grubu için de çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

İşte TOKİ Projelerinde Son Durum!
1.TOKİ Yozgat
TOKİ Yozgat Merkez Mutafoğlu, TOKİ Yozgat Yenifakılı 2. Etap, TOKİ Yozgat Merkez Eskipazar projelerinin çalışmaları devam ediyor. TOKİ Yozgar Konutlarında fiyatlar minimum 77 bin TL'den başlıyor.

2.TOKİ Ankara
Ankara’da 22 Ekim’de satışa çıkarılacak 583 adet alt gelir grubu evlerinden yüzde 25 oranında emeklilere ayrılarak satılacak. 22 Ekim’de satışa çıkacak proje için 20 Kasım tarihine kadar başvuru yapılabilecek. 

3.TOKİ Bilecik
TOKİ Bilecik Bozüyük, TOKİ Bilecik Bozüyük Alt Gelir Grubu, TOKİ Bilecik Osmaneli projeleri satışları devam ediyor. TOKİ Bilecik projelerinde minimum 72 bin TL'den başlayan fiyatlarla konutlar satışa sunuluyor. 

4.TOKİ Mardin
TOKİ Mardin Merkez Nur Mahallesi Alt Gelir Grubu ile TOKİ Mardin Merkez Nur Mahallesi Kentsel Dönüşüm projesi çalışmaları devam ediyor. TOKİ Mardin projelerinde fiyatlar minimum 85 bin TL'den başlangıç gçsteriyor.

5.TOKİ Edirne Lalapaşa
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile Lalapaşa Belediyesi ortaklığıyla hayata geçirilen TOKİ Edirne Lalapaşa projesindeki 94 adet konutun başvuru süreci 19 Ekim itibariyle başladı. 78 bin ile 94 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan projenin ödeme planı detaylarına haberlerimizden ulaşabilirsiniz.

6.TOKİ Malatya
TOKİ Malatya Beydağı Mahallesi Kentsel Yenileme projesi, TOKİ Malatya Beydağı Mahallesi Alt Gelir Grubu, TOKİ Malatya Akçadağ 2. Etap, TOKİ Malatya 568 konut, TOKİ Malatya Darende projelerinin çalışmaları hızla devam ediyor. TOKİ Malatya'da fiyatlar 75 bin TL'den başlıyor.

7.TOKİ Bingöl İnönü Mahallesi
TOKİ Bingöl İnönü Mahallesi kura çekilişi için geri sayım başladı. TOKİ Bingöl İnönü Mahallesi 1. ve 2. Etap projesinde satışa çıkarılan 154 adet konutun başvuru süreci sona erdi. TOKİ Bingöl İnönü Mahallesi kura çekilişi ise 23 Ekim 2015 tarihinde yapılacak. Projede fiyatlar 140 bin TL'den başlıyor.