TOKİ Samsun Kavak başvuruları başladı!

TOKİ Samsun Kavak Belediye projesinde evler bugün itibariyle satışa çıktı.

TOKİ Samsun Kavak başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile Samsun Kavak Belediye Başkanlığı ortaklığıyla hayata geçirilen TOKİ Samsun Kavak projesinde toplam 77 adet konut bugün itibariyle satışa çıktı. Ziraat Bankası’nın Kavak Şubesi’ne yapılacak başvurular, 30 Kasım’a kadar devam edecek.

3+1 tipinde tasarlanan Samsun Kavak TOKİ evleri, 131 bin ile 148 bin liradan satılacak. Yüzde 10, 15 ve 20’lik peşinat ödemesi yapılacak projede 120, 156 ve 180 aylık vadeler uygulanacak. Evlerin büyüklükleri ise 110 ile 124 metrekare olacak.

TOKİ Samsun Kavak evlerine başvuruda bulunmak isteyenlerin Kavak Belediyesi’nden alacakları belge ile bankaya gitmeleri gerekiyor.

Satışı süren diğer TOKİ Samsun projeleri

Hali hazırda satış sürecinin devam ettiği diğer TOKİ Samsun projeleri ise şöyle:

TOKİ Samsun Ladik 2. Etap: Başvuru süreci 19 Ekim’de başlayan projede toplam 21 adet konut satılacak. 31 Aralık’a kadar devam edecek başvurular, Ziraat Bankası’nın Ladik Şubesi’ne yapılacak. Evler, 97 bin liradan başlayan fiyatlarla satılacak.

TOKİ Samsun Gazi 1. Etap: 1 adet konutun satışta olduğu projede başvuru süreci 31 Aralık’ta sona erecek. 3+1 tipindeki konut 146 bin liradan satılacak.