TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2015 fiyatları

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2015 fiyatları 80 bin liradan başlıyor.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2015 fiyatları

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen TOKİ Şanlıurfa Viranşehir projesinde 74 adet konutun başvuru süreci 2 Kasım’da başlayacak. 31 Aralık’a kadar devam edecek başvurular, Halk Bankası’nın Viranşehir Şubesi’ne yapılacak. Peki TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2015 fiyatları ne kadar?

2+1 olarak tasarlanan evler, 80 bin ile 90 bin liradan satılacak. Konut bedelinin yüzde 10, 12 ve 20’sinin peşinat olarak verileceği projede 180 ve 240 aylık vadeler uygulanacak. Aylık taksitler de 267 liradan başlayacak.

Projede konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerine tapuda kayıtlı bağımsız bir konutun bulunmaması, daha önce Toplu Konut İdaresince satılmış bir gayrimenkule sahip olmamış ve daha önce Toplu Konut İdaresinden kredi almamış olmaları” şartları ile bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapması ve alıcıların Sözleşme uyarınca sahip oldukları hak ve yükümlülükleri üçüncü kişilere devir ve temlik edememe şartları da kaldırılmış durumda.