TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları devam ediyor

37 adet konutun açık satışa sunulacağı TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam ediyor

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları devam ediyor

37 adet konutun açık satışa sunulacağı TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam ediyor. Konutların satış işlemleri T. Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Viranşehir Şubesi olacaktır. 

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir konutlarının satış fiyat ve koşulları ilgili banka şubelerinde ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın internet sayfasında duyurulacaktır. 

Şehit aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri, konutları yüzde 10 peşin 240 ay vadeli sabit ödemeli ve taksit başlangıçları teslim tarihini takip eden ay itibariyle başlayacaktır. 

İlk taksit ödemeleri konut teslim tarihini takip eden bir sonraki ay olup, ilk 6 aylık dönemsel artış idarece belirlenecektir. Şanlıurfa Viranşehir TOKİ fiyatları 149 bin 483 TL ile 183 bin 259 TL arasında değişiyor. 

Konut seçen alıcılar yüzde 25 peşinat 144 ay vade, yüzde 10 peşinat 180 veya 7 bin TL peşinat 216 ay vade alternatifleri çerçevesinde peşinatlarını ilgili banka şubelerine yatırarak sözleşme imzalayacaklardır. 

Konutların teslim süresi ise sözleşme tarihinden itibaren 36 aydır. Anahtar teslimi idarece belirlenecek program dahilinde gerçekleşecektir. Satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile yapılacaktır. 

Açık satış yöntemi ile satışı gerçekleştirilecek olan TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları 30 Haziran 2016 tarihinde sona erecek. Başvurular Halk Bankası'nın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek. 

Firma Bilgisi: Toki