TOKİ Şanlıurfa Viranşehir projelerinde satışlar başladı!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir projelerinde başvuru süreci başladı. Detaylar için tıklayın.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir projelerinde satışlar başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen TOKİ Şanlıurfa Viranşehir projelerinde konutlar bugün itibariyle satışa çıkarıldı. Projeler ile ilgili detayları aşağıda görebilirsiniz:

*TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Alt Gelir Grubu: Toplam 74 adet konutun satışa çıkarıldığı projede başvuru dönemi 31 Aralık’a kadar devam edecek. Başvurular, Halk Bankası’nın Viranşehir şubelerine yapılacak. Evlerin 80 bin ile 90 bin liradan satılacağı projede aylık taksitler 267 lira ile 521 lira arasında değişecek. Projede konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerine tapuda kayıtlı bağımsız bir konutun bulunmaması, daha önce Toplu Konut İdaresince satılmış bir gayrimenkule sahip olmamış ve daha önce Toplu Konut İdaresinden kredi almamış olmaları” şartları ile bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapması ve alıcıların Sözleşme uyarınca sahip oldukları hak ve yükümlülükleri üçüncü kişilere devir ve temlik edememe şartları kaldırılmış durumda.

*TOKİ Şanlıurfa Viranşehir standart projesi: 52 adet konutun satılacağı projede başvurular 31 Aralık’a kadar sürecek. Başvurular, Halk Bankası’nın Viranşehir Şubesi’ne yapılacak. 149 bin ile 183 bin liradan satılacak evler için aylık taksitler 747 liradan başlayacak.