TOKİ Şırnak Beytüşşebap 2015 başvuruları 22 Haziran’da!

TOKİ Şırnak Beytüşşebap 2015 başvuruları, 22 Haziran’da start alacak.

TOKİ Şırnak Beytüşşebap 2015 başvuruları 22 Haziran’da!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) hayata geçirdiği TOKİ Şırnak Beytüşşebap projesinde 5 adet konut için başvuru süreci 22 Haziran 2015 tarihinde başlayacak. Ziraat Bankası’nın tüm şubelerine yapılacak başvurular, 3 Temmuz’a kadar devam edecek.

Ev fiyatlarının 111 bin ila 123 bin lira arasında değiştiği projeye başvuru şartları aşağıda yer alıyor;

“Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir. Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma şartı aranacaktır.

Yukarıdaki şartları sağlayan kişiler, TC.Ziraat Bankası’nın ilgili Şubelerine başvurarak, 2 Bin TL (İkibinTürkLirası) tutarındaki başvuru bedelini 22 HAZİRAN – 03 TEMMUZ 2015 tarihleri arasında yatıracak ve başvurdukları grup ile ilgili “Satın Alma Talep ve Yüklenim Belgesi”ni imzalayacaklar. “

 

Firma Bilgisi: Toki