TOKİ Sivas İmranlı emekli kura çekilişi 18 Mayıs'ta!

Emeklilere konut projesi kapsamında yapılacak olan TOKİ Sivas İmranlı emekli kura çekilişi 18 Mayıs'ta gerçekleşecek

TOKİ Sivas İmranlı emekli kura çekilişi 18 Mayıs'ta!

Emeklilere konut projesi kapsamında yapılacak olan TOKİ Sivas İmranlı emekli kura çekilişi 18 Mayıs'ta gerçekleşecek. 2+1 tipinde 109 adet konutun sahiplerini bulacağı kura çekilişi sonucunda emekliler evlerine kavuşacak. 

Sivas İmranlı TOKİ emekli kura çekilişi sonrasında, hak sahibi olanlar konutlarını yüzde 12 ve yüzde 20 peşinat bedelleri için 180 ay vade ve 240 ay vade ile taksitlendirilerek alacak. 

Projedeki konutların fiyatları 77 bin 500 TL olarak belirlendi. Yüzde 12 peşinat bedeli için ödenecek tutar 8 bin 800 TL, yüzde 20 peşinat bedeli için ise ödenecek tutar 15 bin TL olarak açıklandı. 

Kurada asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar T.C. Ziraat Bankası A.Ş. İmranlı Şubesi'nden 23 Mayıs 2016 tarihinden itibaren başvuru bedellerini geri alabilecekler. 

Konut belirleme kurası ile TOKİ Sivas İmranlı emekli evlerinde hak sahibi olanlar ise idarenin ilan edeceği tarihlerde T.C. Ziraat Bankası A.Ş. İmranlı Şubesi'nde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. 

Sivas İmranlı TOKİ emekli evleri kura sonuçlarını 18 Mayıs 2016 tarihinde açıklandığı andan itibaren emlakwebtv.com adresinde bulabilirsiniz. 

Firma Bilgisi: Toki