TOKİ Taraklı kura sonuçları 2015 listesi!

Taraklı’daki TOKİ Evleri’nin kura çekilişi gerçekleştirildi. TOKİ Taraklı kura sonuçları 2015 listesini merak edenler haberimize tıklayın.

TOKİ Taraklı kura sonuçları 2015 listesi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile Taraklı Belediyesi’nin ortaklığı hayata geçirilen TOKİ Taraklı projesindeki 96 adet konutun sahiplerini belirleyen kura çekilişi yapıldı. Bölgede Çiğdemlik Mevkii’nde inşa edilen TOKİ Taraklı kura sonuçları 2015 listesi ise ilerleyen saatlerde yayınlanacak.

Taraklı Belediyesi Düğün Salonunda Taraklı Noteri denetiminde 70 adet 2+1 konut için başvuran 45 vatandaş ve 26 adet 3+1 konut için başvuran 15 vatandaş için kura çekimi yapıldı. Kura çekimi öncesi konuşan Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, "Bugün sizler için oldukça önemli bir gün. Bundan bir süre önce sizlerin ilk ödemelere başladığınız günden bugüne kadar belli bir süre geçti. Bu süre sonunda başvuru yapan arkadaşımızın, kardeşimizin evlerini biraz sonra kura ile belirleyeceğiz. İnsanın kendi evinin olması çok güzel bir şey, inşallah mutlu ve huzurlu bir şekilde evlerinizde oturursunuz. Yetkililerden bize verilen bilgilere göre konutlar kısa bir süre içerisinde teslim edilecek. Konutların her türlü alt yapısını, parkını, bahçe düzenini, yapılması gerekenler yapılacaktır" dedi.

TOKİ Taraklı kura sonuçları 2015 listesi için sitemizi takip etmeye devam edin. 

Firma Bilgisi: Toki