TOKİ Trabzon Pelitli Konutları başvuruları 3 Mart’ta!

TOKİ Trabzon Pelitli Konutları başvuruları 3 Mart 2015 tarihinde başlayacak. Konutların fiyatları 82 bin TL ile 128 bin TL arasında değişiyor.

TOKİ Trabzon Pelitli Konutları başvuruları 3 Mart’ta!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Trabzon'da inşa edilen TOKİ Trabzon Pelitli projesi kapsamında 45 adet konutun başvuru süreci 3 Mart 2015 tarihinde başlayacak. Ziraat Bankası'nın tüm şubelerine yapılabilecek başvurular, 13 Mart 2015 tarihine kadar devam edecek.

Daire fiyatlarının 82 bin TL ile 128 bin TL arasında değiştiği TOKİ Trabzon Pelitli projesinde yüzde 10, 15 ve 25'lik peşinat ödemesi yapılacak. 96, 108 ve 120 aylık vadelerle konut sahibi olunan projede aylık taksitler ise 512 TL'den başlıyor.

TOKİ Trabzon Pelitli başvuru şartlarını ise aşağıda görebilirsiniz;

"Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç).
Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacaktır. 10) Yukarıdaki şartları sağlayan kişiler, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Şubelerine başvurarak, 2 Bin TL (İkibin Türk Lirası) tutarındaki başvuru bedelini 03 Mart – 13 Mart 2015 tarihleri arasında yatıracak (Şehit Aileleri, Maluller (Terör, Harp ve Vazife Malulleri) ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç) ve başvurdukları grup ile ilgili "Satın Alma Talep ve Yüklenim Belgesi"ni imzalayacaklardır."

Firma Bilgisi: Toki