TOKİ Trabzon Zağnos 2015 başvuru dönemi başladı!

TOKİ Trabzon Zağnos 2015 başvuru dönemi 11 Mayıs (bugün) itibariyle başladı. Projede konut fiyatları 174 bin liradan başlıyor.

TOKİ Trabzon Zağnos 2015 başvuru dönemi başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Trabzon'da inşa edilen TOKİ Trabzon Zağnos projesi kapsamında 54 adet konutun başvuru süreci 11 Mayıs itibariyle başladı. TOKİ Trabzon Zağnos 2015 başvuru dönemi 30 Haziran'a kadar devam edecek. Konutlar için başvurular, Halk Bankası'nın Trabzon Merkez Şubesi'ne yapılacak. 
TOKİ Trabzon Zağnos 2015 projesinde ev fiyatları ise 174 bin liradan başlıyor, 341 bin liraya kadar yükseliyor. 96, 108 ve 120 aylık vadeler konut sahibi olunacak projede aylık taksitler de 1230 liradan başlayacak. 

TOKİ Trabzon Zağnos 2015 başvuru şartları şöyle; 

"Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacaktır."  

 

Firma Bilgisi: Toki