TOKİ Trabzon Zağnos başvuruları 31 Aralık’ta sona erecek

TOKİ Trabzon Zağnos projesindeki 38 adet konuta başvuru süreci 31 Aralık’ta sona erecek.

TOKİ Trabzon Zağnos başvuruları 31 Aralık’ta sona erecek

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen TOKİ Trabzon Zağnos projesinde 5 Ekim’de satışa çıkarılan 38 adet konuta başvuru süreci 31 Aralık’ta sona erecek. Başvurular, Halk Bankası’nın Trabzon Merkez Şubesi’ne yapılacak.

2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanan Trabzon Zağnos TOKİ evleri, 179 bin ile 351 bin lira arasında değişen fiyatlarla satılacak. Konut bedelinin yüzde 10, 20 ve 25’inin peşinat olarak verileceği projede 180 aya varan vadeler uygulanacak. Aylık taksitler de 898 liradan başlayacak.

TOKİ’nin Zağnos dışında kentte satışta olan bir projesi daha bulunuyor. TOKİ Trabzon Vakfıkebir adı verilen projede 28 Eylül’de satışa çıkarılan 4 adet konuta başvuru süreci 31 Aralık’a kadar devam edecek. Başvurular, Ziraat Bankası’nın Vakfıkebir Şubesi’ne yapılacak. 76 bin ile 121 lira arasında değişen fiyatlarla satılacak evler için 180 aya varan vadeler yapılacak. Projeye konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerine tapuda kayıtlı bağımsız bir konutun bulunmaması, daha önce Toplu Konut İdaresince satılmış bir gayrimenkule sahip olmamış ve daha önce Toplu Konut İdaresinden kredi almamış olmaları” şartları kaldırılmış durumda.