TOKİ Trabzon Zağnos başvuruları bugün başlıyor

Trabzon Zağnos Toplu Konut Uygulaması kapsamında üretilen 20 adet konutun bulunduğu TOKİ Trabzon Zağnos başvuruları bugün başlıyor

TOKİ Trabzon Zağnos başvuruları bugün başlıyor

Trabzon Zağnos Toplu Konut Uygulaması kapsamında üretilen 20 adet konutun bulunduğu TOKİ Trabzon Zağnos başvuruları bugün başlıyor. 

Trabzon Zağnos TOKİ konutlarında satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Trabzon Merkez Şubesi olacaktır. Açık satış yöntemi ile satışı yapılacak olan konutların başvuruları 21 Temmuz - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecek. 

4+1 tipinde 20 adet konutun bulunduğu Trabzon Zağnos TOKİ evleri fiyatları 356 bin 143 TL ile 390 bin 904 TL arasında değişiklik gösteriyor. Projede konutlar alıcılara, yüzde 10 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için 156 ay vade, yüzde 25 peşinat bedeli için ise 120 ay vade ile taksitlendirilecek. 

İlk taksit ödemeleri ise sözleşme imzalama tarihini takip eden bir sonraki ay olup, ilk 6 aylık dönemsel artış Ocak 2017 tarihinden itibharen başlatılacak. Projede yer alan konutların satış işlemleri ise Türkiye Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile yürütülecek. 

Firma Bilgisi: Toki