TOKİ Trabzon Zağnos başvuruları yarın başlıyor

4+1 tipinde 20 adet konutun açık satışa sunulacağı TOKİ Trabzon Zağnos başvuruları yarın başlıyor

TOKİ Trabzon Zağnos başvuruları yarın başlıyor

4+1 tipinde 20 adet konutun açık satışa sunulacağı TOKİ Trabzon Zağnos başvuruları yarın başlıyor. Projede yer alan konutların başvuruları 21 Temmuz - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında Türkiye Halk Bankası A.Ş.'nin bütün şubeleri tarafından kabul edilecektir. 

Başvurular yarın başlıyor

Trabzon Zağnos TOKİ evlerinde satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Trabzon Merkez Şubesi olacaktır. Projede yer alan konutların fiyatları 536 bin 143 TL ile 390 bin 904 TL arasında değişiyor. Projede yer alan konutlar için başvurular 30 Eylül 2016 tarihinde sona erecek. 

Satış işlemleri Halk Bankası aracılığı ile yapılacak

Projede yer alan konutlar alıcılarına yüzde 10 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için 156 ay vade, yüzde 25 peşinat bedeli için ise 120 ay vade ile taksitlendirilecektir. Trabzon Zağnos TOKİ konutları için satış işlemleri ise Türkiye Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile yapılacaktır. 

TOKİ Trabzon Zağnos konutlarında ilk taksit ödeme tarihi, sözleşmenin imzalanmasını takip eden bir sonraki ay olup, ilk 6 aylık dönemsel artış Ocak 2017 tarihinden itibaren başlatılacaktır. 

Konut alıcıları, sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve ceza ödemeksizin sözleşmeden cayabilecektir. Aynı zamanda konutun fiili tesliminden evvel teslim süresi içinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönebilecektir. 

Firma Bilgisi: Toki