TOKİ Yozgat Sarıkaya 2. Etap başvuruları başladı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Yozgat Sarıkaya 2. Etap toplu konut uygulaması kapsamındaki 2 adet konut için başvurular başladı

TOKİ Yozgat Sarıkaya 2. Etap başvuruları başladı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Yozgat Sarıkaya 2. Etap toplu konut uygulaması kapsamındaki 2 adet konut için başvurular başladı. TOKİ Yozgat Sarıkaya 2. Etap Belediye Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Sarıkaya Şubesi olacaktır. 

Açık satış ile satışı yapılacak olan Yozgat Sarıkaya 2. Etap TOKİ konutları için başvurular 18 Temmuz - 30 Eylül 2016 tarihleri arasınhda ilgili bankanın Temerküz Şubesi tarafından kabul edilecek. 

Konut seçimi yapan alıcılar 3+1 konut tipi için yüzde 15 peşinat 120 ay vade, 2+1 konut tipi için yüzde 12 peşinat 180 ay vade çerçevesinde peşinatlarını ilgili banka şubelerine yatırarak gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. 

Konut alıcıları, sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına ve gayrimenkulün fiili tesliminden evvel teslim süresi içinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahiptir. 

Yozgat Sarıkaya Toki evleri fiyatları ise 2+1 58 metrekare konut için 86 bin 763 TL, 3+1 87 metrekare konut için 119 bin 913 TL olarak belirlendi. TOKİ Yozgat Sarıkaya evleri başvuruları 30 Eylül 2016 tarihinde sona erecek. 

Firma Bilgisi: Toki