Toki Zonguldak Alaplı başvuruları!

Zonguldak Alaplı Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 1 adet konutun mevcut hali ile ön şartsız kurasız açık satışa sunulacağı Toki Zonguldak Alaplı başvuruları bugün başladı

Toki Zonguldak Alaplı başvuruları!

Zonguldak Alaplı Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 1 adet konutun mevcut hali ile ön şartsız kurasız açık satışa sunulacağı Toki Zonguldak Alaplı başvuruları bugün başladı. 1 adet konut için başvurular 31 Mart 2016 tarihinden sona erecek. Zonguldak Alaplı Toki Evleri satış işlemleri Ziraat Bankası Alaplı Şubesinde gerçekleşecek. Projeye başvurular ise Ziraat Bankası'nın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek. 

Konut alıcıları yüzde 15 peşinat 120 ay vade, alternatif çerçevesinde peşinat bedellerini ilgili banka şubesine yatırarak gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. 3+1 nitelikli 1 adet konutun büyüklüğü 106,63 metrekare olarak tasarlandı. Toki Zonguldak Alaplı fiyatları ise 119 bin 822 TL. Konut sahibi olacaklar yüzde 10, yüzde 15 ya da yüzde 20 peşinat ödemesi ile konut alabilecek. 

Toki Zonguldak Alaplı satış duyurusu 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Projede konutlar anahtar teslimli olarak satışa sunulacak. Konut alıcısı, sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içerisinde gerekçe göstermeksizin cayma hakkına ve gayrimenkulün tesliminden önce teslim süresi içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin sözleşmeden dönme hakkına sahip olacak. Toki Zonguldak Alaplı başvuruları 22 Şubat - 31 Mart 2016 tarihleri arasında Ziraat Bankası'nın bütün şubelerine yapılabilecek. 

Toki Zonguldak Alaplı başvurularında istenen belgeler

- Fotoğraflı nüfus cüzdanı (nüfus cüzdanının aslı kontrol edilerek bir adet fotokopisi) 
- Başvuruların vekaleten yapılması halinde, satışlar ile ilgili tüm belgeleri düzenleme, imzalama, beyan ve taahhürlerde bulunma yetkisini içeren vekaletname, 
- Vatandaşlık kimlik ve vergi sicil numaraları.