Toki Zonguldak Ereğli Ormanlı Belediye Projesi başvuru tarihi

Toplu Konut İdaresi ve Zonguldak Ereğli Ormanlı Belediye Başkanlığı işbirliği ile geliştirilen Toki Zonguldak Ereğli Ormanlı Belediye Projesi başvuruları 21 Mart'ta başlıyor

Toki Zonguldak Ereğli Ormanlı Belediye Projesi başvuru tarihi

Toplu Konut İdaresi ve Zonguldak Ereğli Ormanlı Belediye Başkanlığı işbirliği ile geliştirilen Toki Zonguldak Ereğli Ormanlı Belediye Projesi başvuruları 21 Mart'ta başlıyor. Projedeki konutlar için başvurular 20 Mayıs 2016 tarihinde sona erecek. Zonguldak Ereğli Ormanlı Belediye Projesinde yapımı planlanan konutların başvuru ve satış işlemleri Ziraat Bankası Zonguldak Meydanbaşı Şubesi tarafından yürütülecektir. 

Başvuru yapacaklardan 2+1 konutlar için 2 bin TL, 3+1 konutlar için ise 4 bin TL başvuru bedeli alınacaktır. Toki Zonguldak Ereğli Ormanlı Belediye Projesi başvuru tarihi ise 21 Mart - 20 Mayıs 2016 tarihleri arasında olarak belirlendi. Projedeki konutların tahmini fiyatı B1 tipi konutlarda 114 bin TL, C2 tipi konutlarda ise 185 bin 500 TL olarak  veriliyor. 

Zonguldak Ereğli Ormanlı Toki Belediye Projesi'nde sözleşme imzalama aşamasında B1 tipi konutlarda konut alıcılarından konut bedelinin yüzde 12, yüzde 15 ve yüzde 20'si tahsil edilecek ve kalan tutar, 180 ay, 216 ay ve 240 ay vadelendirilecektir. C2 tipi konutlarda ise konut bedelinin yüzde 10, yüzde 15 ve yüzde 20'si tahsil edilerek, kalan borç tutarı 120 ay, 156 ay ve 180 ay vadelendirilecektir. 

Konut alıcılarının belirlenen şartlara haiz ve belgelerini tamamlayan kişilerden belirlenmesi Ormanlı Belediyesi'nin yükümlülüğünde olacaktır. Başvuru sahipleri ancak Belediye'den alacakları yazy veya belge ile bankaya başvuruda bulunabileceklerdir. 

Firma Bilgisi: Toki