TOKİ Zonguldak projeleri 2015

TOKİ Zonguldak projeleri 2015 kapsamında hangi konutlar satışta? İşte detaylar…

TOKİ Zonguldak projeleri 2015

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen TOKİ Zonguldak projeleri 2015 listesinde satışta olan toplam 3 proje var. Bu projeler ve satılık konutları sşöyle;

1-TOKİ Zonguldak Alaplı: 2 konutun 1 Temmuz’da satışa çıkarılacağı projede başvurular 30 Temmuz tarihine kadar yapılabilecek.

2-TOKİ Zonguldak Ereğli: Toplam 3 konutun 1 Temmuz’da satışa çıkarılacağı projede başvuru dönemi 30 Temmuz’da sona erecek.

3-TOKİ Zonguldak Çaycuma Saltukova 2. Etap Belediye Alt Gelir Grubu: 1 adet konutun 1 Temmuz’da satışa sunulacağı projede başvuru süreci 30 Temmuz’da sona erecek.

Başvuru şartları neler?

TOKİ Zonguldak projeleri 2015 listesindeki Alaplı ve Ereğli’deki konutları satın almak için başvuruda bulunanların Zonguldak İl sınırları içerisinde son 1 (Bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir” şartı,  başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve Toplu Konut İdaresinden kredi kullanmamış olmaları şartı ve kişilerin bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapması” şartları kaldırıldı. 

Firma Bilgisi: Toki