Topkapı Beyaz Park Projesi!

Topkapı Beyaz Park projesi 15 bin metrekare arsa alanı üzerinde Beyaz İnşaat tarafından hayata geçiriliyor

Topkapı Beyaz Park Projesi!

Topkapı Beyaz Park projesi 15 bin metrekare arsa alanı üzerinde Beyaz İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı Topkapı Beyaz Park projesi 370 adet daireden meydana geliyor. Topkapı Beyaz Park projesi satılık daire büyüklükleri ise 70 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiyor. 

Topkapı Beyaz Park projesi sosyal donatıları içerisinde; çocuk oyun alanları, kapalı otopark, açık otopark, fitness merkezi, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, sauna ve Türk hamamı yer alıyor. Projenin daire özellikleri arasında ise ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer alıyor. 

Topkapı Beyaz Park projesi fiyatlarının 410 bin liradan başlaması bekleniyor. Lansman öncesi satışların başladığı projede daireler banka kredisi için uygun. Projede aynı zamanda firma bünyesinde yüzde 25 peşinat ile 30 aya kadar vade fırsatı sunuluyor. 

İstanbul Topkapı'da yükselen Topkapı Beyaz Park projesinin lansmanı Ekim ayında yapılacak. Ulaşım açısından avantajlı bir konuma sahip olan Beyaz Park projesi metro, metrobüs ve toplu taşıma araçlarına yakın bir mesafede konumlanıyor. 5 bloktan oluşan Beyaz Park projesinde dairelerin yanı sıra 4 bin metrekare alan üzerinde kurulu ticari ünite yer alıyor. 

Topkapı Beyaz Park projesi adres bilgisi : Davutpaşa Caddesi Topkapı - İstanbul 

Topkapı Beyaz Park projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 29 30 
Web adresi : beyazparktopkapi.com
E - posta adresi : info@beyazinsaat.com

Firma Bilgisi: Beyaz Inşaat
Proje Bilgisi: Topkapı Beyaz Park