Toplantı düzenlemek Windowist Tower'ın işi

İş hayatının vazgeçilmez bir parçası olan toplantılar için uygun alan bulabilmenin yanında Windowist Tower profesyonel bir hizmet sunuyor

Toplantı düzenlemek Windowist Tower'ın işi

3 Aralık 2012 / emlakwebtv
Seminer, organizasyon ve toplantılar için özel tasarlanan Windowist Tower Konferans ve İş Merkezi, ayrılabilir duvarlar aracılığıyla 10 kişiden 200 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Gün ışığı alan, en modern teknoloji ile donatılmış, şık ve konforlu, esnek zamanlı kiralama seçenekleriyle, tüm ihtiyaçlara uygun olarak hizmet vermeyi amaçlayan Windowist Tower, toplantı ihtiyaçlarına göre alternatif çözümler sunuyor. Bina, 1 saat veya daha uzun süreli kiralama seçenekleri ile de fark yaratmayı amaçlıyor.
Hareketli duvarlar sayesinde aynı anda birkaç toplantının gerçekleştirilebildiği akıllı binada, duvarların ses geçirmez özelliği, fuaye alanları, toplantı aralarındaki kahve molaları için sunulan teras opsiyonu, daha exclusive toplantılar için sabit bir boardroom olması, bütün salonlarda yerleşik olarak projeksiyon ve projeksiyon perdesinin olması gibi hizmetler ve son teknolojiyi kullanarak sürekli yenilikçi hizmetler yaratması, Windowist Tower’ın sunduğu imkanlar arasında yer alıyor.

İş merkezlerinin bulunduğu lokasyonda konumlanmış olması dolayısıyla; toplu taşıma alternatifleri, metroya doğrudan erişim, vale parking hizmetleri ve çatıda Heliport hizmetleri ile proje kolay erişilebilir bir noktada konumlanıyor. Toplantılar süresince ikramlar, tercihe göre proje bünyesindeki Catering Departmanı tarafından sağlanabiliyor. Windowist çatısı altında bulunan Gezi İstanbul Maslak, Bistro ve Patisserie yerel ve dünya mutfaklarından seçmeler sunuyor.

Siz sadece toplantınıza odaklanın
Projede sunulan özel hizmetlerin yanı sıra tablet bilgisayar veya masaüstü bilgisayardan, kontrol edilebilir ışık, ses & video sistemi, kumanda ile kontrol edilebilir LCD projektörler ve projektör perdelerine, el, yaka ve konferans mikrofonundan, telekonferans ekipmanı, kablosuz sunum cihazı, siyah/beyaz yazıcı ve fotokopi, gerekli yazılımları içeren dizüstü bilgisayarlar, konferans teknisyen hizmetleri, kablolu ve kablosuz internet erişimi ve isteğe bağlı sekreterlik hizmetleri gibi de tüm teknik ekipmanlarına kadar bünyesinin altında isteğe bağlı olarak hazır bulunduruyor.
Konferans ekipmanları kiralama, sekreterlik hizmetleri, kopya ve ciltleme hizmetleri, tercümanlık hizmetleri, eğlence önerileri, çiçek ve dekorasyon hizmetleri, concierge hizmetleri ve transfer hizmetleri gibi sunduğu birçok ek hizmetleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarına anında cevap verilen projeyle ilgili detaylı bilgi almak için www.windowist.com adresine tıklayabilirsiniz.