Torun Center son durum

Torun Center son durum detayları ve görselleri haberimiz içerisinde yer alıyor

Torun Center son durum

Torun Center 1+1'den 4+1'e kadar daire tiplerinden meydana geliyor. 200 bin metrekare alan üzerinde Torunlar GYO tarafından eski Ali Sami Yen Stadı arazisi üzerinde yükselen Torun Center projesi Mimar Metin Arolat tarafından tasarlanıyor.

Torun Center projesinde 69 bin metrekare konut, 87 bin metrekare ticari ve ofis alanı için ayrılıyor. Özel peyzaj çalışmalarının yapıldığı Torun Center teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor. Torun Center son durum detaylarına değinmeden önce projenin özelliklerini de yer verelim.

Torun Center projesi spor salonları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, sauna ve buhar banyosu gibi özellikleri konut sahibi olmak isteyenlere sunuyor. Torun Center'da bunların dışında 3 katlı otopark bulunuyor. Özel ödeme ve seçeneklerinin yer aldığı Torun Center son durum detaylarını haberimiz içerisinde yer veriyoruz.

Torun Center merkezi bir konumda yer aldığı için ulaşım da çok kolay sağlanıyor. Neredeyse İstanbul'un her noktasına kısa sürede varılacak olan bir lokasyonda yer alan Torun Center Mecidiyeköy'de yükseliyor.

Torun Center adres bilgileri: Büyükdere Caddesi Eski Sami Yen Stadı Arsası Mecidiyeköy / Şişli

Torun Center son durum detayları!

Torun Center

Torun Center

Torun Center

Torun Center

Torun Center iletişim bilgileri
Web: www.istanbulunmerkezi.com / www.torunlargyo.com.tr
Telefon: 0212 267 47 47

Proje Bilgisi: Torun Center