Torun Tower’da kiralama başladı

2014 yılının ikinci çeyreğinde tamamlanması planlanan Torunlar GYO’nun Torun Tower’da ofisler satışa sunulmayarak sadece kiralaması yapılacak

Torun Tower’da kiralama başladı


Torunlar GYO’nun, iş dünyasının merkezi Esentepe’de yükselmeye devam eden ve bölgedeki tek A+ sınıf ofis proje olma özelliğine sahip “Torun Tower”da kiralama başladı. Ofislerin kiralaması Colliers International tarafından yapılıyor.

15 dönüm arazi üzerinde, 66.000 metrekarelik ofis alanı ile 34 kat olarak yükselen Torun Tower'da  350 metrekareden 1.000 metrekareye kadar uzanan bir çeşitlilikte kullanıma sunulan ofis alanları, A sınıfı standartların üzerindeki özellikleriyle iş dünyasına saygınlık, güven ve verimlilik kriterleri kazandırıyor.
Gayrettepe metro istasyonuna bağlantısı olan Torun Tower’da kule ve yatay ofis olmak üzere iki farklı ofis tipi bulunuyor. Projedeki kule tipi ofis katı ortalama 1.700 metrekare alanıyla, İstanbul’un en büyük kiralanabilir kule ofis katı olacak. Bahçe ve teras konseptiyle oluşturulan iki yatay ofis katında ise 800 ile 1.900 metrekare arasında değişen ofisler yer alacak.

“Ekonomiye Yön Veren İmzalar Bu Ofislerde Atılacak”  diyen Torunlar GYO’nun Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, “4 milyar TL toplam portföy değeriyle “Türkiye’ye değer” yaklaşımımızla ülkemizin dört bir yanına hayatı güzelleştiren alışveriş merkezleri, konutlar ve ofisler kazandırıyoruz. Torun Tower’ı da İstanbul’un en merkezi bölgelerinden biri olan Esentepe’de mimari estetik ve fonksiyonelliğiyle, kullanılan inşaat teknolojileriyle, A sınıfı ofis standartlarının ötesine geçen özellikleriyle iş dünyasıyla buluşturmaya hazırlanıyoruz. Torun Tower aynı zamanda dünyanın en önemli yeşil bina sertifikalarından biri olarak kabul edilen Leed GOLD Sertifikası'na başvuru için gerekli olan doğa dostu kriterlere de sahip. Bu doğrultuda başvuru sürecini tamamladık ve projede yaşam başladığında Torun Tower bu sertifikaya sahip bir iş merkezi olarak hizmet verecek. Torun Tower’ın ön plana çıkan bir diğer özelliği de; kat bahçelerinde doğanın yeşilinin, temiz havanın tazeliğinin iş yaşamına huzuru taşıması...

Colliers International Türkiye Yönetici Ortağı Kerim Cin de; “Türkiye’de kiracılar genelde proje tamamlanmadan ofislerini kiralamazlar fakat bu örnekte mal sahibinin Torunlar GYO gibi Türkiye’nin tanınmış geliştiricilerinden biri olması, ofislerin en iyi kalitede tamamlanacağının garantisidir. Dahası, henüz inşaatın erken safhalarında ve pazarlamaya
başlamadan önce dahi, bölgede büyük boyutlu genel merkez ofisi ihtiyacında olan şirketlerden projeye yönelik talep görmeye başladık” açıklamasında bulundu.

Lokasyonu, konsepti ve tasarımı ile prestijli bir ofis yaşamı sunan Torun Tower projesinde toplantı salonları, auditorium, restaurant ve cafeler gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor.

Torunlar GYO hakkında ayrıntılı bilgi için www.torunlargyo.com.tr

Torun Tower hakkında ayrıntılı bilgi için www.torunlargyo.com.tr