Torunlar GYO 5. Levent’te daireler 618 bin TL’den satılıyor

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından inşa edilen 5. Levent projesinde daire fiyatları 618 bin TL’den başlıyor

Torunlar GYO 5. Levent’te daireler 618 bin TL’den satılıyor

Torunlar GYO, Kiptaş ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi ortaklığında hayata geçirilen 5. Levent projesi, Levent’in gelişim aksı, Tem otoyolu üzerinde, Alibeyköy Kavşağı’nda yer alıyor. 1 milyar 800 milyon lira yatırım bedeline sahip olan projede teslimlerin 2017 yılı içerisinde başlaması planlanıyor.

2015 yılının Nisan ayından bu yana satışları devam eden Torunlar GYO 5. Levent projesi, farklı maliklere ait 516 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. Proje, yaklaşık 4 bin konut, sosyal tesis alanları, üniversite eğitim alanı, 4 bin metrekare cadde konseptinde ticari üniteler, 2 adet okul, 2 adet cami ve 50 dönümlük bir de koru alanından meydana geliyor.

2020 yılında tamamlanması beklenen 5. Levent projesi, 3 etaplık bir yaşam alanı olarak hayata geçiriliyor. İlk etap teslimlerinin 2017 yılının son çeyreğinde, ikinci etap teslimlerinin ise 2018 yılının ilk çeyreğinde yapılması hedefleniyor. Projede 1+1’den 4+1’e kadar 50 farklı daire tipi seçeneğine yer veriliyor.

Merkezi konumu ile dikkat çeken Kiptaş 5. Levent projesi; Levent ve Maslak’a 7 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 9 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 12 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 22 kilometre, 3. Havalimanı’na ise 32 kilometre mesafede bulunuyor. Projede satışı devam eden dairelerin fiyatları peşin alımlarda minimum 618 bin TL’den başlıyor. 

Ödemelerin 2019 yılına kadar ertelenebildiği 5. Levent Kiptaş projesinin inşaat alanı 1 milyon 30 bin metrekare olarak belirleniyor. Projenin sosyal olanakları içerisinde; festival meydanı, açık hava sineması, amfi tiyatro ve atölyelerin yanı sıra SPA merkezi ile koşu, yürüyüş ve bisiklet parkurları, yansıma havuzları, gölet ve doğal tarım alanı mevcut.

Ayrıca 200 farklı türde 2 binden fazla ağacın dikileceği Torunlar 5. Levent’te; lavanta ve meyve bahçeleri, mevsimlik çiçeklerin yetiştirildiği sera, yasemin arkalı yollar ve endemik bitkilerin yer alacağı piknik alanları doğa ile iç içe bir yaşam alanı sunuyor. Cadde konseptindeki 5. Levent Çarşı ile semt sakinleri tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Proje, engelli sakinlerin tüm sosyal donatılardan maksimum derecede yararlanabileceği şekilde tasarlanıyor. 

 

Firma Bilgisi: Torunlar GYO-KİPTAŞ
Proje Bilgisi: 5. Levent