Torunlar GYO Dubai'ye hazır

Torunlar GYO, İstanbul'da hayata geçirdiği Torun Center ve 5. Levent projelerini dünyanın en büyük emlak fuarlarından biri olan Dubai Cityscape'de tanıtmaya hazırlanıyor

Torunlar GYO Dubai'ye hazır

8-10 Eylül 2015 tarihleri arasında Dubai'de gerçekleşecek olan Dubai Cityscape Global 2015 Fuarı'na katılmaya hazırlanan Torunlar Center, etkinlikte Torun Center ve 5. Levent projelerinin tanıtımına ağırlık verecek. Dubai World Trade Center Hall 2'de 180 metrekarelik stantta tanıtım faaliyetlerini sürdürecek Torunlar GYO, Ortadoğu ve Körfez yatırımcılarının önüne çıkacak. 

Torun Center projesi
Türkiye'nin önde gelen mimarlarından Aga Khan Ödülü sahibi Mimar Emre Arolat tarafından tasarlanan ve konut, ofis ve ticari alanlar içeren Torun Center, Mecidiyeköy'deki eski Ali Sami Yen stadyumunun arazisi üzerine inşa ediliyor. Hemen önündeki 10 bin metrekarelik kent meydanı ile İstanbul'un en büyük meydanına sahip projesi olma özelliği taşıyan Torun Center, zeminden yüksekliği 160 metre olan iki konut kulesinden meydana geliyor. 241 bin metrekarelik inşaat alanına sahip projede 69 bin metrekarelik konut ve 87 bin metrekarelik ofis ve ticari alan birimi bulunuyor. Projede bahçe ofisler 2 katlı olarak sunuluyor. 

Torunlar GYO Dubai'ye hazır

Torun Center rezidanslarından 1+1'den 4+1'e kadar değişen seçenekerde daireler yer alıyor. Dairelerin metrekareleri ise 100 ila 425 metrekare arasında değişiyor. 

İkinci çeyreğin en çok satan projesi 
Torunlar GYO ve KİPTAŞ işbirliğiyle Alibeyköy kavşağında hayata geçirilen 5. Levent projesi ise 473 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa ediliyor. 5. Levent'te 1+1'den 5+1'e kadar değişen aralıklarda toplam 50 farklı daire tipi satışa sunuluyor. Bu zamana kadar yüzde 75'i satılan 5. Levent bünyesinde 2 okul ve 2 caminin  yanı sıra 50 dönüklük bir de koru yer alıyor.