Torunlar GYO faaliyet raporuna uluslararası ödül

Torunlar GYO'nun kitap formatında yayınladığı 2014 faaliyet raporu, uluslararası organizasyonlar tarafından ödüle layık görüldü

Torunlar GYO faaliyet raporuna uluslararası ödül

Kitap formatında hazırladığı 2014 faaliyet raporu ile dikkat çeken Torunlar GYO, üç uluslararası organizasyondan ödül almaya hak kazandı. Dünyanın değişik ülkelerinden binlerce faaliyet raporunun yarıştığı ARC Awards organizasyonunda Büyük Ödüle uzanan TOrunlar, LACP Vision Awards ve Galaxy Awards'da da "Altın Ödül"ün sahibi oldu. 

 

Torunlar GYO faaliyet raporuna uluslararası ödül

 

ARC Awards'dan Torunlar'a ödül
Torunlar GYO'nun aldığı ilk ödül, bağımsız ödül organizasyon kuruluşu olma özelliği taşıyan Mercomm tarafından verildi.  Bu yıl New York' ta 29. kez düzenlenen ve 35 ülkeden 2 bini aşkın rapor arasından öne çıkmayı başaran Torunlar GYO, faaliyet raporlarının Oscar'ı olarak bilinen ARC Awards jürisi tarafından "Büyük Ödül"e uygun bulundu. 

 

Torunlar GYO faaliyet raporuna uluslararası ödül

 

GYO Kategorisinde Altın ödül ve geleneksel olmayan faaliyet raporlarının yarıştığı kategoride de "Bronz Ödül" kazanan Torunlar, böylece New York'tan 3 ödülle dönmüş oldu. 

LACP Vision'dan ödül
Torunlar GYO'nun uluslararası alanda ödül kazandığı diğer organizasyon Amerikan İletişim Projesyonelleri Ligi tarafından düzenlenen LACP Vision Awards oldu. Torunlar GYO bu etkinlikte de kendi kategorisinde Altın Ödüle layık görüldü. 

Aziz Torun'un "başarının ilkeleri" sunumu ile
Best seller kitap formatında yayınlanan 2014 faaliyet raporunda ayrıca Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun'un "Başarının Adı Konulmamış İlkeleri ismini taşıyan bir sunu yer alıyor.Aziz Torun'un kardeşi Mehmet Torun ile oluşturduğu ve yaşamın her alanında uyguladığı ilkeler, iş dünyasında başarılı olmak isteyen genç girişimcilere başarı yolunda ipucu vermeyi hedefliyor.