Toskana Orizzonte adres bilgileri

Toskana Orizzonte adres bilgileri haberimizin detaylarında yer alıyor

Toskana Orizzonte adres bilgileri

Toskana Orizzonte adres bilgilerine geçmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Toskana Orizzonte Arıkan Yapı ve Emaar tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 187 adet villanın yer aldığı Toskana Orizzonte satılık villa büyüklükleri 179 metrekareden başlıyor. 

Toskana Orizzonte sosyal donatıları içerisinde açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna, tenis kortu, voleybol sahası ve yürüyüş parkuru bulunuyor. 

Toskana Orizzonte ilk etap teslimlerinin Eylül 2015'te yapılması planlanıyor. İkinci etap teslimlerinin ise Haziran 2016'da yapılması planlanıyor. Proje banka kredisi için uygun durumda. Toskana Orizzonte fiyatları 625 bin dolardan başlıyor. Projenin toplam yatırım değeri ise 200 milyon dolar. Toskana Orizzonte ödeme planı ve fiyat bilgileri detayları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Çevresinde yer alan eğitim kurumları, alışveriş merkezleri ve marinalar ile dikjkat çeken Toskana Orizzonte Atatürk Havalimanı'na 21 kilometre, Tem Otoyolu'na 4.2 kilometre, Metrobüs Tüyap durağına 6.8 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Proje Büyükçekmece Göl Vadisi'nde konumlanıyor. 

Toskana Orizzonte adres bilgileri : G 84 Bulvarı Göl Vadisi Büyükçekmece / İstanbul
Toskana Orizzonte iletişim bilgileri
Telefon : 0212 850 80 07
Web : http://www.toskanaorizzonte.com
 

Proje Bilgisi: Toskana Orizzonte