Toskana Orizzonte fiyatları!

Toskana Orizzonte fiyatları metrekare bazında minimum 2 bin 500 dolardan başlangıç gösteriyor

Toskana Orizzonte fiyatları!

Arıkan Yapı ile Emaar Türkiye ortaklığında İstanbul Avrupa Yakası’nın Büyükçekmece ilçesinde hayata geçirilen Toskana Orizzonte, “tek katlı villa” konsepti ile ön plana çıkıyor.

200 milyon dolar yatırım bedeliyle hayat bulan Toskana Orizzonte projesinin ilk etap teslimlerinin 2015 yılının Eylül ayında yapılması planlanıyor. Projede 8 farklı tip olmak üzere toplam 187 adet villa ve ticari birimlere yer veriliyor.

1068 dönümlük tek parsel alan üzerinde yükselen Toskana Orizzonte Büyükçekmece’nin toplam inşaat alanı 450 bin metrekare olarak belirleniyor. Büyükçekmece Göl Vadisi’nde yer alan proje bu özelliğiyle de dikkat çekiyor.

tamamı tek katlı, tam müstakil, yüksek tavanlı, iç bahçeli, alaturka kiremitli, taş duvarlı ve Akdeniz kimlikli villalardan oluşan Toskana Orizzonte’de villaların büyüklüğü 695 metrekareye kadar varıyor.

Toskana Orizzonte fiyatları metrekare bazında minimum 2 bin 500 dolardan başlangıç gösteriyor. Projeden villa satın almak isteyen alıcılar için farklı ödeme seçenekleri sunulabiliyor.

 

Proje Bilgisi: Toskana Orizzonte