Toskana Orizzonte fiyatları!

Toskana Orizzonte fiyatları metrekare bazında minimum 2 milyon 500 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Toskana Orizzonte fiyatları!

Arıkan Yapı ile Emaar Türkiye ortaklığında İstanbul Avrupa Yakası’nın Büyükçekmece ilçesinde hayata geçirilen Toskana Orizzonte, “tek katlı villa” konsepti ile ön plana çıkıyor.

200 milyon dolar yatırım bedeliyle hayat bulan Toskana Orizzonte projesinin ilk etap teslimleri 2015 yılında, ikinci etap teslimleri ise 2016 yılında yapıldı. Projede 8 farklı tip olmak üzere toplam 187 adet villa ve ticari birimlere yer veriliyor.

 

Toskana Orizzonte fiyatları!

1068 dönümlük tek parsel alan üzerinde yükselen Toskana Orizzonte Büyükçekmece’nin toplam inşaat alanı 450 bin metrekare olarak belirleniyor. Büyükçekmece Göl Vadisi’nde yer alan proje bu özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Tamamı tek katlı, tam müstakil, yüksek tavanlı, iç bahçeli, alaturka kiremitli, taş duvarlı ve Akdeniz kimlikli villalardan oluşan Toskana Orizzonte’de villaların büyüklüğü 695 metrekareye kadar varıyor.

Toskana Orizzonte fiyatları!
Toskana Orizzonte fiyatları metrekare bazında minimum 2 milyon 500 bin TL'den  başlangıç gösteriyor. Projeden villa satın almak isteyen alıcılar için farklı ödeme seçenekleri sunulabiliyor.

Yakın çevresindeki eğitim kurumları, hastaneler, alışveriş merkezleri ve ulaşım yolları ile dikkat çeken Toskana Orizzonte projesi, Atatürk Havalimanı'na 21 kilometre, TEM Otoyolu'na 4,2 kilometre, Metrobüs Tüyap durağına 6,8 kilometre uzaklıkta bulunuyor. 

Projenin sosyal olanakları arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, güvenlik, kameralı güvenlik, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Arıkan Yapı
Proje Bilgisi: Toskana Orizzonte