Toskana Orizzonte Sole ön talep topluyor

Büyükçekmece Göl Vadisi'nde hayat bulan Toskana Orizzonte projesinin Sole etabı için ön talep toplanıyor

Toskana Orizzonte Sole ön talep topluyor

Büyükçekmece Göl Vadisi'nde hayat bulan Toskana Orizzonte projesinin Sole etabı için ön talep toplanıyor. Toskana Orizzonte Sole fiyatları ise 615 bin dolardan başlıyor. 

187 adet villadan oluşan Toskana Orizzonte Sole projesinde villaların 1.500 metrekare bahçe alanları bulunuyor. 4+1 şeklinde tasarlanan villaların tavan yükseklikleri ise 5 metre olarak belirlendi. 

Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede fiyatlar 615 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Toskana Orizzonte Sole fiyatlarına KDV dahil. 

Toskana Orizzonte Sole projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasındaİ yüzme havuzu, hobi bahçeleri, üzüm bağları, zeytinlik, avm, tenis kortu, futbol sahası, Dolce Vita spor ve yaşam merkezi, cafe ve restoran, otopark, güvenlik, bisiklet, koşu ve yürüyüş parkurları bulunuyor. 

Toskana Orizzonte nerede? 

Büyükçekmece Göl Vadisi'nde konumlanan proje Atatürk Havalimanı'na 21 kilometre, Metrobüs Tüyap durağına ise 6.8 kilometre mesafede yer alıyor. Proje aynı zamanda Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün devam olan 3. çevreyoluna ve 3. Havalimanı projesine yakınlığı ile dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Emaar - Arıkan Yapı
Proje Bilgisi: Toskana Orizzonte Sole