Toskana Orizzonte, Toskana Vadisi'nde hayat buluyor

Arıkan Yapı tarafından hayata geçirilen "tek katlı villa yaşam konsepti", Emaar Türkiye'nin geliştirdiği Toskana Vadisi Projesi içinde "Toksana Orizzonte" ismiyle yaşam buluyor

Toskana Orizzonte, Toskana Vadisi'nde hayat buluyor

Türkiye'de ilk kez Arıkan Yapı tarafından hayata geçirilen "tek katlı villa yaşam konsepti", Emaar Türkiye'nin geliştirdiği Toskana Vadisi Projesi içinde "Toskana Orizzonte" ismiyle hayata geçiriliyor. Projenin toplam yatırım değeri 200 milyon dolar düzeyinde.

Toskana Orizzonte'te ilk etap teslimi Eylül'de
Eylül ayı içinde projenin ilk etap teslimlerinin yapılacağını belirten Arıkan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Habip Arıkan, projenin insan fizyolojisine en uygun yaşam modeli olan yatay planlanmış konut tipleri yapma fikrinden hareketle oluşturulduğunu söyledi. Arıkan: "Oluşturduğu yaşam konsepti ile bir evden daha fazlasını sunan Arıkan Yapı, Toskana Orizzonte ile tek katlı yaşam konseptini Toskana Vadisi içine taşımış oluyor... Toskana Orizzonte'nin en önemli özelliklerinden biri ev sahiplerinin tüm günü içinde geçirebilecek büyüklükteki mutfakları. Alanları 18-51 metrekare arasında değişen mutfaklar ile her daim yaşayan evlar tasarladık." ifadelerini kullandı. 

700 milyon dolarlık Toskana Vadisi'nin içinde
Emmar Türkiye'nin 700 milyon dolar yatırım bedeliyle inşa ettiği Toskana Vadisi Projesine Tek Katlı Villa yaşamı konseptinin de dahil edilmesiyle oluşturuulan konsepkt, modern köy yaşam alternatifiyle dikkat çekiyor. Büyükçekmece Göl Vadisi içinde bulunan ve 1068 dönümlük tek parsel üzerine kurulu Toskana Vadisi'nin 3. fazı olan Toskana Orizzonte, avantajlı bir lokasyonda bulunuyor.  

Proje Bilgisi: Toskana Orizzonte