Toskana Vadisi 524 daireden oluşuyor

Emaar Türkiye ve Arıkan Yapı ortaklığında İstanbul Büyükçekmece'de hayat geçirilen Toskana Vadisi'nde 524 adet daire bulunuyor

JZMK ve AE Mimarlık tarafından tasarlanan, Emaar Türkiye ile Arıkan Yapı tarafından inşa edilen Toskana Vadisi toplam 524 adet daireden meydana geliyor. Toskana Vadisi satılık daire büyüklükleri 149 m2 ile 940 m2 arasında değişiyor. Büyükçekmece Toskana Vadisi projesi toplam 12 farklı konuttan oluşuyor. Toskana Vadisi satış fiyatları da 450 bin dolardan başlıyor.

Toskana Vadisi nerede?
İstanbul Avrupa yakasında yer alan Toskana Vadisi Büyükçekmece’de konumlandırılıyor. Toskana Vadisi projesine TEM (E-80) Otoyolu’ndan Edirne istikametine doğru ilerlediğinizde ulaşabiliyorsunuz. Şehir merkezinden geliyorsanız 16 km ileride Mahmutbey gişelerini geçip, 18 km sonra sağdan Hadımköy – Büyükçekmece çıkışından saparak ilerlemeniz gerekiyor. 350 metre sonra U dönüşü yaptıktan sonra ilk sağa dönmelisiniz. Toskana Vadisi tabelalarını takip ettikten yaklaşık 2 km sonra Toskana Vadisi satış ofisine ulaşmış olacaksınız.

Proje Bilgisi: Toskana Vadisi