Toskana Vadisi Evleri'nde satışlar devam ediyor

Emaar Türkiye tarafından inşa edilen Toskana Vadisi Evleri projesinde 562 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışlar sürüyor

Toskana Vadisi Evleri'nde satışlar devam ediyor

Emlakwebtv
Dünyanın en yüksek binası Burj Dubai'nin yaratıcısı Emaar'ın Türkiye'deki ilk projesi olan Toskana Vadisi Evleri projesinde satışlar devam ediyor. Toskana Vadisi'nde 250 metrekare villalar 562 bin dolar, 395 metrekare villalar 850 bin dolar, ikiz villalar ise 720 bin dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor. 800 metrekareden 2.300 metrekareye kadar bahçe büyüklüklerine sahip 8 farklı tipte 555 villadan oluşan Toskana Vadisi Evleri'nde yaklaşık 4.500 metrekare kapalı ve 10 bin 500 metrekareye varan açık rekreasyon ve sosyal tesis alanları bulunuyor.

Toskana Vadisi Evleri’nde Toskana Çarşısı da var

Emaar Türkiye'nin Marmara Denizi ve Büyükçekmece Gölü manzaralı projesi Toskana Vadisi Evleri’nde 3 bin 700 metrekare alana sahip kiralanabilir Toskana Çarşısı da yer alıyor. Çarşıda toplantı salonu, kokteyl alanları ve yaklaşık 100 araçlık otopark bulunacak. İstanbul'un en büyük yaşam kulübü Dolce Vita da projenin içerisinde yer alıyor. Dolce Vita, açık kapalı yüzme havuzu, tenis, squash, yoga, pilates fitness ve spinning gibi birçok aktiviteyi içinde bulunduruyor.

Büyükçekmece Gölü ve deniz manzaralı Toskana Vadisi Evleri, Atatürk Havaalanı'na 20 dakika, şehir merkezine ise 50 dakika mesafede bulunuyor.

 

Proje Bilgisi: Toskana Vadisi