Toskana Vadisi Evleri

Toskana Vadisi Evleri Büyükçekmece'de Emaar Türkiye ile Arıkan Yapı tarafından hayata geçiriliyor

Toskana Vadisi Evleri

Toskana Vadisi projesi Emaar Türkiye ile Arıkan Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 1 milyon 700 bin metrekare alan üzerinde yer alan Toskana Vadisi projesi 19 farklı tipte daireden meydana geliyor. Toskana Vadisi'nde 459 adet daire bulunuyor ve bu daire büyüklükleri 149 metrekare ile 940 metrekare arasında değişiyor.

Toskana Vadisi'nde merkezi bir konumda yer alan designer outlet, 45 bin metrekarelik brüt kiralanabilir alana sahip, 203 bin metrekarelik bir arazinin üzerinde yer alacak Projenin inşaatına 2015'in ilk çeyreğinde başlanırken, ilk fazın 2016 yılı Haziran ayında açılması planlanıyor. Projenin geliştirme değeri 125 milyon dolar.

Toskana Vadisi sosyal alanlar
Birçok sosyal alanları bünyesinde barındıran Toskana Vadisi satılık daire sahipleri bölgede de birçok imkandan fayda sağlayabiliyor. Toskana Vadisi ev sahipleri birçok spor, eğitim ve sağlık merkezine yakın konumda bulunuyor;

Binicilik Merkezi
Alkev – Alman Lisesi
Alkev- Alman Kreşi
Istanbul International Community School
Istanbul International Community School Kreşi
Doğa ve Su Sporları Kulübü
Fatih Üniversitesi
Beykent Üniversitesi
Bahçeşehir Üniversitesi
Kültür 2000– Kreş, İlkokul, Lise
Acıbadem Hastanesi
Özel Büyükçekmece Hastanesi
Özel Medicana Hastanesi

Toskana Vadisi nerede?
İstanbul Avrupa Yakası'nda yer alan Toskana Vadisi Büyükçekmece'de konumlandırılıyor.

Toskana Vadisi nasıl gidilir?
Toskana Vadisi projesine TEM (E-80) Otoyolu'ndan Edirne istikametine doğru ilerlediğinizde ulaşabiliyorsunuz. Şehir merkezinden geliyorsanız 16 km ileride Mahmutbey gişelerini geçip, 18 km sonra sağdan Hadımköy – Büyükçekmece çıkışından saparak ilerlemeniz gerekiyor. 350 metre sonra U dönüşü yaptıktan sonra ilk sağa dönmelisiniz. Toskana Vadisi tabelalarını takip ettikten yaklaşık 2 km. sonra Toskana Vadisi Satış Ofisi'ne ulaşmış olacaksınız.

Toskana Vadisi adres bilgileri: G 84 Bulvarı Göl Vadisi 34500 Büyükçekmece / İSTANBUL

Toskana Vadisi iletişim bilgileri
T: 0212 850 83 00
F: 0212 850 83 01

 

Proje Bilgisi: Toskana Vadisi