Toskana Vadisi satış ve tanıtım ofisi!

Toskana Vadisi satış ve tanıtım ofisi iletişim ve adres bilgileri haberimiz içerisinde yer alıyor

Toskana Vadisi satış ve tanıtım ofisi!

Emaar Türkiye ile Arıkan Yapı tarafından inşa edilen Toskana Vadisi JZMK ve AE Mimarlık tarafından tasarlanıyor. 1.700.000 metrekare alan üzerinde yer alan Toskana Vadisi daire büyüklükleri 149 metrekare ile 940 metrekare arasında değişiyor ve 19 farklı tipte tasarlanıyor. Toskana Vadisi projesinden konut sahibi olmak isteyenlere spor, eğitim ve sağlık merkezi gibi birçok olanaklar sağlanıyor.

530 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışlarına devam eden Toskana Vadisi projesi Büyükçekmece’de yer alıyor. Toskana Vadisi satış ve tanıtım ofisi yol tarifi detayları da şöyle:

Toskana Vadisi projesine TEM (E-80) Otoyolu’ndan Edirne istikametine doğru ilerlediğinizde ulaşabiliyorsunuz. Şehir merkezinden geliyorsanız 16 km ileride Mahmutbey gişelerini geçip, 18 km sonra sağdan Hadımköy – Büyükçekmece çıkışından saparak ilerlemeniz gerekiyor. 350 metre sonra U dönüşü yaptıktan sonra ilk sağa dönmelisiniz. Toskana Vadisi tabelalarını takip ettikten yaklaşık 2 km. sonra Toskana Vadisi Satış Ofisi’ne ulaşmış olacaksınız.

Toskana Vadisi satış ve tanıtım ofisi adres bilgileri: G 84 Bulvarı Göl Vadisi 34500 Büyükçekmece / İSTANBUL

Toskana Vadisi satış ve tanıtım ofisi iletişim bilgileri

T: 0212 850 83 00
F: 0212 850 83 01

 

Proje Bilgisi: Toskana Vadisi