Toskana Vadisi tek katlı villa yaşamı sunuyor

Emaar Türkiye Genel Müdürü Ozan Balaban, Toskana Vadisi 3. Fazda tek katlı villa yaşamı konsepti sunduklarını belirtiyor

27 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Toskana Vadisi 3. Faz, global gayrimenkul geliştirme şirketi Emaar Properties PJSC'nin ülke iştiraki Emaar Türkiye ve Arıkan Yapı işbirliği ile Büyükçekmece’de hayata geçiyor. Emaar, ana proje geliştirici ve arazi sahibi olarak projede yer almaya devam ediyor. Toskana Vadisi 3. Fazı,  Arıkan Yapı tarafından ortak alanları ve dış cephe görüntüleri  Toskana Vadisi'nin diğer fazlarıyla aynı şekilde dizayn edilmiş tek katlı villalar olarak inşa edilecek ve satılacak. Böylece projede üç katlı, iki katlı villalar ve villa dairelerden sonra tek katlı villalarla ürün yelpazesi genişleyecek. Gayrimenkul geliştirme alanında faaliyet gösteren  iki büyük şirketin enerjisini ve dinamizmini birleştiren proje, tek katlı yatay yerleşimin de en güzel örneklerinden birini oluşturacak.

Emlakwebtv’ye konuşan Emaar Türkiye Genel Müdürü Ozan Balaban “Tam parselden oluşan 1068 dönüm arazide, 700 milyon dolar yatırım bedeli ile inşa edilen Toskana Vadisi projemize yepyeni bir yaklaşımla ‘Tek Katlı Villa’ yaşamının ayrıcalığını getirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yeni yaşam konseptinin sakinlerine sunduğu konforun yanı sıra, izlerini taşıdığı modern köy yaşamıyla da mutlu edeceğine inanıyorum. Uluslararası arenada pek çok ödüle layık görülmüş ve başarısı kanıtlanmış Toskana Vadisi yaşam modeli, yeni konseptiyle ayrıcalıklı bir yaşamın içinde yer almak isteyenlere kapılarını aralıyor.” sözleriyle, bu projeye duyduğu güveni ifade ediyor.  Toskana Vadisi 3. Faz’da fiyatlar ise  450.000-USD’den başlıyor.

 

Proje Bilgisi: Toskana Vadisi