Toya Downtown Mecidiyeköy!

Toya Yapı imzası ile Mecidiyeköy'de yükselecek olan Toya Downtown Mecidiyeköy projesi 9 Mayıs'ta görücüye çıkacak

Toya Downtown Mecidiyeköy!

Toya Yapı imzası ile Mecidiyeköy'de yükselecek olan Toya Downtown Mecidiyeköy projesi 9 Mayıs'ta görücüye çıkacak. Quasar İstanbul'a komşu konumda yer alacak olan proje konumu ile sakinlerine avantaj sağlayacak. Metro ve metrobüse olan yakınlığı ile dikkat çeken Toya Downtown projesi sağlık kuruluşları, eğitim kurumları ve alışveriş merkezlerine de oldukça yakın. 

Bir süredir ön talep toplanan Toya Downtown projesi 9 Mayıs'ta görücüye çıkacak. Bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselecek olan Toya Downtown projesi 1+0, 1+1 ve 2+1 konut tiplerinden meydana gelecek. Toplam 30 adet daireden oluşacak olan projede daire alanları 50 ila 150 metrekare arasında değişiyor. 

9 katlı tek bloktan meydana gelecek olan Mecidiyeköy Toya Downtown projesinde dairelerin yanı sıra 3 adet dükkana yer veriliyor. Projenin imkanları içerisinde ise güvenlik, kameralı güvenlikve kapalı otopark yer alıyor. Toya Downtown fiyatları, ödeme seçenekleri ve diğer detayları henüz açıklanmadı. Proje ile ilgili detayların lansmanda açıklanması bekleniyor. 

Toya Yapı ise Basın Ekspres Yolu üzerinde yükselen projesi Toya Moda'nın inşaatına devam ediyor. Firma, yine aynı bölgede Toya Next projesine başlamak için hazırlanıyor. Toya Next projesi için ön talep toplanmaya başladı.  

Firma Bilgisi: Toya Yapı
Proje Bilgisi: Toya Downtown