Toya Mecidiyeköy ön talep topluyor

Toya Yapı imzası ile Mecidiyeköy'de yükselecek olan Toya Mecidiyeköy ön talep topluyor

Toya Mecidiyeköy ön talep topluyor

Toya Yapı imzası ile Mecidiyeköy'de yükselecek olan Toya Mecidiyeköy ön talep topluyor. Quasar İstanbul'a komşu konumda hayata geçirilecek olan Toya Mecidiyeköy konumu ile dikkat çekiyor. Metro ve metrobüse yürüme mesafesinde yer alan Toya Mecidiyeköy projesi alışveriş merkezleri, sağlık kuruluşları ve eğitim kurumlarına yakın bir konumda yer alıyor. Projenin sosyal olanakları içerisinde güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor. 

Ödeme seçenekleri ve fiyatları henüz belirlenmeyen Toya Mecidiyeköy projesinin 2016 yılı sonlarında satışa sunulması bekleniyor. Projede fiyatların ise 4 bin dolar ile 5 bin olar arasında olması bekleniyor. Bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilecen olan Toya Mecidiyeköy projesi 9 katlı tek blokta 30 daireden meydana geliyor. Projede dairelerin dışında 3 adet dükkan bulunuyor. 

Toya Yapı'nın Basın Ekspres Yolu üzerinde inşaatı devam eden projesi Toya Moda ve aynı bölgede başlamaya hazırlandığı Toya Next için ise ön talep toplanıyor. Toya Yapı'nın hayata geçirdiği projeler arasında Şişli'de yer alan Q Studio Esentepe, İstinye'de Qent İstinye, Avcılar'da Toya Vista ve Avcılar Park projeleri bulunuyor. 

 

Firma Bilgisi: Toya Yapı
Proje Bilgisi: Toya Mecidiyeköy