Toya Moda adres bilgileri!

Toya Moda Basın Ekspres yolu üzerinde hayata geçiriliyor

Toya Moda adres bilgileri!

100 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan Toya Moda projesini Ayşe ve Ece Ege ile Mimar Bünyamin Derman tasarlandı. Basın Ekpres Yolu üzerinde yer alan Toya Moda Evleri stüdyodan 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Toplam 486 adet konut ve 35 adet ticari birimden oluşan Toya Moda projesi 4 blok olarak tasarlanıyor. Toya Moda satılık daire büyüklükleri ise 37 metrekareden başlıyor.

Toya Moda’dan ev sahibi olanlar; sauna, buhar banyosu, açık-kapalı yüzme havuzu, masa tenisi, dans-pilates, fitness, kapalı basketbol salonu, squash, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları gibi hizmetlerden faydalanabiliyor.

Basın Ekspres’te konumlanan Toya Moda'da dairelerin peşin fiyatları 190 bin liradan başlıyor. Toya Moda, yeni başlattığı kampanyayla 9.000 TL peşinat ile 1 yıl taksit erteleme fırsatı sunuyor.

Toya Moda nerede?
Basın Ekspres Yolu’nda, Küçükçekmece ve Bahçelievler gibi hızla gelişen ilçelere sınırı olması ile E-5 ve TEM otoyollarını birleştiren önemli bir noktada bulunması ile de dikkat çekiyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahat kolaylığı açısından da “Toya Moda”nın önemli avantajları bulunuyor. Proje, Atatürk Havalimanı’na 3 dakika uzaklıkta ve İDO Yenikapı İskelesine ise 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor. “Toya Moda”, Yeşilköy, Bakırköy ve Taksim Meydanı gibi şehrin önemli sosyal etkinlik alanlarına yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Merkezi İş Alanı (MİA) ilan edilen bölge, İstanbul’un büyük fırsatlar barındıran yeni Maslak hattı olarak değerlendiriliyor.

Toya Moda iletişim bilgileri
Toya Moda projesi İstanbul Avrupa Yakasında İkitelli’ye bağlı olan Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırılıyor. Toya projesi ile ilgili detaylı bilgilere Toya Moda satış ofisinden ulaşabilir, Toya Moda satış ofisine ise 0 212 424 54 34 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Toya Moda