Toya Moda bahar kampanyası!

Toya Yapı'nın Toya Moda bahar kampanyası kapsamında Toya Moda'dan ev alanların kredi taksitlerini teslime kadar Toya Yapı ödüyor

Toya Moda bahar kampanyası!

Toya Yapı'nın Toya Moda bahar kampanyası kapsamında Toya Moda'dan ev alanların kredi taksitlerini teslime kadar Toya Yapı ödüyor. Avrupa Yakası'nın en gözde bölgesi olan Basın Ekspres'te hayata geçirilen Toya Moda'dan, 120 ay vade ile ev alanların, teslime kadar taksitlerini Toya ödeyecek. Böylelikle konut sahipleri taksitlerini evlerine taşındıktan sonra, Ocak 2017'de ödemeye başlayacaklar. 

Aralık sonu teslim garantisi veren Toya Moda'dan ev alanların sadece yüzde 5'i peşin ödeme ile teslimatına kadar tüm kredi taksitlerini Toya ödüyor. Toya Moda bahar kampanyası sınırlı sayıda konut için geçerli olacak. Kampanyada yüzde 40 peşin ödeyenler 48 ay 0 faiz ile ödeme fırsatından veya peşin alımlarda yüzde 15 indirim fırsatından da faydalanabilecek. 

Toya Moda bahar kampanyası!

Basın Ekspres Yolu'nda E-5 ile TEM otoyollarının kesiştiği noktada yer alan Toya Moda, Atatürk Havalimanı'na 3 dakiak, Yeşilköy ve Ataköy'e 5 dakika, Bakırköy ve İDO İskelesi'ne 10 dakika mesafede yer alıyor. Proje, planlanan Ataköy - Basın Ekspres İkitelli Metrosu'na ise yürüme mesafesinde. 

Toya Moda Evleri projesinde, her daire için özel depo alanları ve kapalı otopark, her biri balkon ya da teraslı daireler, stüdyodan 3+1'e kadar toplam 426 adet daire ve 28 adat mağaza yer alıyor. 21 bin metrekare arazi alanı üzerinde kurulan Toya Moda'da home ofisler ayrı bir blokta yer alıyor. Projede iç mekan tasarımları DiceKayek imzası taşıyor. 

Yüzde 70'i yeşil alanlar için ayrılan Toya Moda Evleri'nde her daireye özel kapalı otopark, sauna, buhar banyosu, yüzme havuzları, masa tenisi, fitness, kapalı basketbol salonu, hobi atölyeleri, squash, çocuk havuzları, açık ve kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları bulunuyor. 

"Toya Moda bahar kampanyası!" Başlıklı Haberin Galerisi

Toya Moda bahar kampanyası!

Toya Moda bahar kampanyası!

Toya Moda bahar kampanyası!

Toya Moda bahar kampanyası!

Firma Bilgisi: Toya Yapı
Proje Bilgisi: Toya Moda