Toya Moda fiyat bilgileri! 15 Haziran son gün!

Toya Moda lansmana özel fiyatları 185 bin TL'den başlamış olup, 15 Haziran'da son buluyor

Toya Moda fiyat bilgileri! 15 Haziran son gün!

4 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Toya Moda 486 adet daireden meydana gelmekte olup, 35 ticari birimi de bünyesinde barındırıyor. 4 blok şeklinde inşa edilen Toya Moda Evleri stüdyodan 3+1’e kadar tasarlanıyor. Toya Moda projesi tasarımları Mimar Ayşe Ege ve Ece Ege tarafından yapılıyor. 10 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yer alan Toya Moda projesi özellikleri arasında sauna, buhar banyosu, açık-kapalı yüzme havuzu, masa tenisi, dans-pilates, fitness, kapalı basketbol salonu, squash, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları bulunuyor.

Toya Moda fiyat bilgileri
Lansmana özel fiyatların 15 Haziran’da son bulacağı Toya Moda fiyat bilgileri 185 bin liradan başlıyor.

Toya Moda ödeme planı
Toya Moda’da, yüzde 5 peşinatla 120 aya kadar vade olanağının yanı sıra firma bünyesinde yüzde 30 peşinatla 36 aya kadar 0 faizle taksitlendirme seçeneği bulunuyor.

Toya Moda teslim tarihi
BD Yeşil Bina Konseyi tarafından LEED sertifikasına altın seviyesinde aday durumda olan Toya Moda teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

Toya Moda nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Toya Moda Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırılıyor.

Toya Moda’ya nasıl gidilir?
Basın Ekspres Yolu’nda, Küçükçekmece ve Bahçelievler gibi hızla gelişen ilçelere sınırı olması ile E-5 ve TEM otoyollarını birleştiren önemli bir noktada bulunması ile de dikkat çekiyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahat kolaylığı açısından da “Toya Moda”nın önemli avantajları bulunuyor. Proje, Atatürk Havalimanı’na 3 dakika uzaklıkta ve İDO Yenikapı İskelesine ise 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor. “Toya Moda”, Yeşilköy, Bakırköy ve Taksim Meydanı gibi şehrin önemli sosyal etkinlik alanlarına yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Merkezi İş Alanı (MİA) ilan edilen bölge, İstanbul’un büyük fırsatlar barındıran yeni Maslak hattı olarak değerlendiriliyor.

Toya Moda iletişim bilgileri
Satış Ofisi: 212 424 54 34
www.toyamoda.com

Toya Moda projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Proje Bilgisi: Toya Moda