Toya Moda fiyat listesi, ödeme planı, teslim tarihi!

Basın Ekspres Yolu üzerinde yükselen Toya Moda projesinin fiyat listesi, ödeme planı ve teslim tarihi haberimizin detayında…

Toya Moda fiyat listesi, ödeme planı, teslim tarihi!

Toya Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın en işlek bölgesi Basın Ekspres Yolu üzerinde hayat geçirilen Toya Moda, Bünyamin Derman imzası taşıyor. Projede balkonlu ve teraslı olmak üzere 1+0’dan 3+1’e kadar farklı tipte daire seçeneklerine yer veriliyor.

Yüzde 70’lik kısmı yeşil alan olarak değerlendirilen Toya Moda; E-5 karayolu ve TEM otoyollarının kesiştiği noktada bulunuyor. Ulaşım açısından da kolaylıklar sunan proje, planlanan Ataköy-Basın Ekspres-İkitelli Metrosu’na yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Toya Moda Evleri’nin ayrıcalıkları içerisinde; açık-kapalı yüzme havuzu, kapalı basketbol salonu, squash, masa tenisi, fitness center, alışveriş caddesi, mağazalar, restoran, kafe, market, resim, heykel ve müzik atölyeleri, açık-kapalı oyun alanları, çocuk havuzları ve güvenlik hizmeti mevcut.

Toya Moda fiyat listesi!

1+0 dairelerin fiyatı 294 bin TL’den,
-1+1 dairelerin fiyatı 396 bin TL’den,
-2+1 dairelerin fiyatı 617 bin TL’den,
-3+1 dairelerin fiyatı 854 bin TL’den başlıyor.

Toya Moda ödeme planı!

Tamamı peşin alımlarda yüzde 15 indirim yapılıyor,
Tutarın yüzde 5’lik kısmı peşinat olarak ödeniyor,
Tutarın yüzde 20’lik kısmı teslim tarihinde ödeniyor,
Tutarın geriye kalan yüzde 75’lik kısmı için vadelendirme yapılıyor.

Toya Moda ne zaman teslim edilecek?

Toya Yapı’nın Basın Ekspres Yolu üzerinde hayat verdiği projesi Toya Moda’nın 2016 yılının Aralık ayında tamamlanması ve yeni sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

Firma Bilgisi: Toya Yapı
Proje Bilgisi: Toya Moda