Toya Moda fiyatları

Toya Moda yeni yıl kampanyası kapsamında 215 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Toya Moda fiyatları

Toya Moda Basın Ekspres Yolu üzerinde 100 milyon dolar yatırım bedeli ile 100 bin metrekare alan üzerinde Toya Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Toya Moda projesinde 486 adet daire ve 35 adet ticari birim yer alıyor. Toya Moda satılık daire tipleri stüdyodan 3+1'e kadar tasarlanıyor. Toya Moda 4 blok şeklinde tasarlanıyor ve daire büyüklükleri 37 metrekareden başlıyor.

Toya Moda projesi Ayşe ve Ece Ege ile Mimar Bünyamin Derman tarafından tasarlanıyor. Toya Moda satılık daire sahiplerine sauna, buhar banyosu, açık-kapalı yüzme havuzu, masa tenisi, dans-pilates, fitness, kapalı basketbol salonu, squash, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları gibi hizmetler sunuyor.

Toya Moda ödeme planı
Toya Moda yeni yıl kampanyası kapsamında ödeme seçeneklerinde kolaylık sağlıyor. Bu bağlamda Toya Moda ödeme planında 9 bin lira peşinat ve bin 460 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

Toya Moda fiyatları
Toya Moda fiyatları peşin ödemeler için 215 bin TL'den başlıyor.

Toya Moda nerede?
"Toya Moda'ya nasıl gidilir?" sorusu üzerine Toya Moda yol tarifi şöyledir:
Basın Ekspres Yolu'nda, Küçükçekmece ve Bahçelievler gibi hızla gelişen ilçelere sınırı olması ile E-5 ve TEM otoyollarını birleştiren önemli bir noktada bulunması ile de dikkat çekiyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahat kolaylığı açısından da "Toya Moda"nın önemli avantajları bulunuyor. Proje, Atatürk Havalimanı'na 3 dakika uzaklıkta ve İDO Yenikapı İskelesine ise 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor. "Toya Moda", Yeşilköy, Bakırköy ve Taksim Meydanı gibi şehrin önemli sosyal etkinlik alanlarına yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Merkezi İş Alanı (MİA) ilan edilen bölge, İstanbul'un büyük fırsatlar barındıran yeni Maslak hattı olarak değerlendiriliyor.

Toya Moda iletişim bilgileri
Toya Moda projesi İstanbul Avrupa Yakasında İkitelli'ye bağlı olan Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırılıyor. Toya projesi ile ilgili detaylı bilgilere Toya Moda satış ofisinden ulaşabilir, Toya Moda satış ofisine ise 0 212 424 54 34 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Toya Moda