Toya Moda ne zaman teslim edilecek?

Toya Yapı tarafından hayata geçirilen Toya Moda ne zaman teslim edilecek?

Toya Moda ne zaman teslim edilecek?

Toya Yapı tarafından hayata geçirilen Toya Moda ne zaman teslim edilecek? Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen Toya Moda 486 daire ve 35 adet ticari birimden oluşuyor. Projede daireler, stüdyo daire tiplerinden 3+1'e kadar tasarlanıyor. Proje 4 bloktan meydana geliyor ve daire büyüklükleri 37 metrekareden başlıyor. 

Ayşe ve Ece Ege ile Mimar Bünyamin Derman tarafından tasarlanan Toya Moda satılık daire sahiplerine zengin sosyal imkanlar sunuyor. Sauna, buhar banyosu, açık-kapalı yüzme havuzu, masa tenisi, dans-pilates, fitness, kapalı basketbol salonu, squash, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları gibi hizmetler sunuyor.

Toya Moda fiyatları
Toya Moda fiyatları 215 bin TL ile 650 bin TL arasında değişiyor. 

Toya Moda ne zaman teslim edilecek?
Toya Yapı tarafından hayata geçirilen Toya Moda teslim tarihi olarak 2016 yılı sonunu veriyor. 

Toya Moda nerede?
Proje, Atatürk Havalimanı'na 3 dakika uzaklıkta ve İDO Yenikapı İskelesine ise 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor. "Toya Moda", Yeşilköy, Bakırköy ve Taksim Meydanı gibi şehrin önemli sosyal etkinlik alanlarına yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Merkezi İş Alanı (MİA) ilan edilen bölge, İstanbul'un büyük fırsatlar barındıran yeni Maslak hattı olarak değerlendiriliyor.

Toya Moda iletişim bilgileri
Adres : Tevfik Bey Mah. 20 Temmuz Cad. 34295 Sefaköy-Küçükçekmece/İstanbul
Telefon : 0212 424 54 34
Web : http://toyamoda.com/ 

Proje Bilgisi: Toya Moda