Toya Moda ne zaman teslim

Toya Moda ne zaman teslim sorusunun yanıtı haberimizin detaylarında yer alıyor

Toya Moda ne zaman teslim

Toya Moda ne zaman teslim sorusunun yanıtına geçmeden önce projenin detaylarını verelim. Ayşe ve Ece Ege ile Mimar Bünyamin Derman tarafından tasarlanan Toya Moda 4 bloktan meydana geliyor ve daire büyüklükleri 37 metrekareden başlıyor. 

Toya Moda 486 daire ve 35 adet ticari birimden oluşuyor. Projede daireler, stüdyo daire tiplerinden 3+1'e kadar tasarlanıyor.  Sauna, buhar banyosu, açık-kapalı yüzme havuzu, masa tenisi, dans-pilates, fitness, kapalı basketbol salonu, squash, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları gibi hizmetler sunuyor.

Toya Moda ne zaman teslim
Toya Moda teslim tarihi olarak 2016 yılını veriyor. 

Toya Moda fiyat listesi
Toya Moda ev fiyatları 215 bin TL ile 650 bin TL arasında değişiyor. Toya Moda ödeme planı ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Toya Moda nerede?
Toya Moda, Atatürk Havalimanı'na 3 dakika uzaklıkta ve İDO Yenikapı İskelesine ise 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor. "Toya Moda", Yeşilköy, Bakırköy ve Taksim Meydanı gibi şehrin önemli sosyal etkinlik alanlarına yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Merkezi İş Alanı (MİA) ilan edilen bölge, İstanbul'un büyük fırsatlar barındıran yeni Maslak hattı olarak değerlendiriliyor.

Proje Bilgisi: Toya Moda