Toya Moda ödeme planları!

Aralık 2016'da teslimleri yapılacak olan Toya Moda için birbirinden farklı ödeme seçenekleri sunuluyor

Toya Moda ödeme planları!

Toya Yapı tarafından Basın Ekspres Yolu üzerinde temeli atılan Toya Moda'nın 2016 yılının Aralık ayında tamamlanması ve teslimlerinin başlaması planlanıyor. Tem otoyolu ile E-5 karayolu'na yakın mesafede olan proje, lokasyonu açısından dikkat çekiyor. 

Planlanan Ataköy-Basın Ekspres İkitelli metro hattına yürüyüş mesafesinde olan Toya Moda; Atatürk Havaalanı’na 3 dakika, Yeşilköy ve Ataköy’e  5 dakika, Bakırköy ve İDO İskelesi'ne ise 10 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor. 

1+0'dan 3+1'e kadar farklı daire alternatiflerine yer verilen Toya Moda'da dairelerin alanı 40 metrekare ila 151 metrekare arasında değişiyor. Proje, toplam 426 adet daire  ile 36 adet mağazadan meydana geliyor. 

Arsa büyüklüğü 21 bin metrekare olan Toya Moda Evleri'nin yüzde 70'lik kısmı yeşil alana ayrılıyor. Home ofis katları ayrı bir blokta toplanan projede binalar 4 bin 500 metrekarelik alan üzerine kuruluyor. 

Mimar Dice Kayek imzası taşıyan Toya Moda Konutları'nın sosyal donatıları içerisinde; her daireye özel kapalı otopark, sauna, buhar banyosu, yüzme havuzları, masa tenisi, fitness, kapalı basketbol salonu, hobi atölyeleri, squash, çocuk havuzları, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları bulunuyor. 

Toya Moda ödeme planları!
 
1-Daire tutarının yüzde 5'lik kısmı peşinat olarak hemen veriliyor. Kalan tutar için firma bünyesinde teslim tarihine kadar baz faiz oranlarıyla taksitlendirme yapılabiliyor. 

2-Daire tutarının yüzde 25'lik kısmı peşinat olarak veriliyor. Geriye kalan yüzde 75'lik tutar için firma bünyesinde 50 aya kadar 0 faizle taksit yapılıyor.

3-Yüzde 5 oranında peşinat verildiği durumda kalan tutar için 60 aya kadar yüzde 0,59 faiz oranıyla; 120 aya  kadar ise yüzde 0,79 faiz oranıyla taksit yapılıyor. 

Firma Bilgisi: Toya Grubu
Proje Bilgisi: Toya Moda