Toya Moda ödemelerinde fırsat!

Toya Moda ödemelerinde fırsat devam ediyor. Toya Moda projesinde, 60 aya yüzde 0.49 ve 120 aya da yüzde 0.79'luk yeni faiz oranları sunuluyor

Toya Moda ödemelerinde fırsat!

Toya Yapı tarafından Sefaköy'de inşa edilen Toya Moda 486 daire ve 35 ticari birimden meydana geliyor. Toya Moda teslim tarihi olarak 2016 yılını veriyor. Toya Moda 4 bloktan meydana gelirken Toya Moda daire büyüklükleri 37 metrekareden başlıyor. Toya Moda satılık daire büyüklükleri 151 metrekareye kadar çıkabiliyor. Toplamda 426 daire ve 36'ya yakın mağaza'nın bulunduğu projede her daireye özel depo ve nefes aldıran yaşam alanları yer alıyor.  Toya Moda her daireye özel kapalı otopark, sauna, yüzme havuzu, spor alanları ve açık-kapalı çocuk oyun alanları gibi çok sayıda hizmet sunuyor.

Toya Moda özellikleri
- Sauna
- Buhar banyosu
- Açık ve kapalı yüzme havuzu 
- Masa tenisi
- Fitness merkezi
- Kapalı basketbol salonu
* Squash
- Çocuk havuzu
- Açık ve Kapalı çocuk oyun alanları
- Yürüyüş yolları

Toya Moda fırsatları
Projede yüzde 5 peşinat ve teslimdeki yüzde 20 ödemenin ardından 120 aya varan taksitli ödeme planı sunuluyor. Banka faizlerini düşürme kararı alınan Toya Moda projesinde, 60 aya yüzde 0.49 ve 120 aya da yüzde 0.79'luk yeni faiz oranları sunuluyor.

Toya Moda projesi, Basın Ekspres Yolu üzerinde E-5 ve TEM otoyollarının kesiştiği bir noktada yer alıyor. Atatürk Havalimanı'na 3 dakika mesafede yer alan Toya Moda, ayrıca Yeşilkoy ve Ataköy'e 5, Bakırköy ve İDO İskelesine de 10 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Toya Moda adres bilgileri: Tevfik Bey Mah. 20 Temmuz Cad. 34295 Sefaköy-Küçükçekmece/İstanbul

Toya Moda iletişim bilgileri
Telefon : 0212 424 54 34
Web : http://toyamoda.com/

Firma Bilgisi: Toya Yapı
Proje Bilgisi: Toya Moda